Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Můj chov holubů českých staváků

Termíny akcí Holubího dvora Blíževedly

2.6.2018 se uskuteční 2.ročník setkání holubářů a to od 15 h. Jedinou podmínkou aktivní účasti je jeden holub z vlastního chovu + 1 cena dle vlastního uvážení.Proběhne představení jednotlivých plemen ,problematika chovu s širokou diskuzí a na závěr anketa všech účastníků .Příjemné posezení na terase Hostince do večerních hodin s možností ubytování které je nutno předem rezervovat na tel.722789367 p.Brücknerová.

8.10.2017. Mimo posuzení zatím 14 výstav jsem se účastnil již pátým rokem v tom letošním 4 x živého vysílání v pořadu: o holubech Svět zvířat rozhlasové stanice Český rozhlas -Sever Ústí nad Labem ,které se ze záznámu reprízuje na dalších stanicích Českého rozhlasu v ČR. Na setkáních klubů i soukromých jsme si holubářství letos opravdu užili a díky bohu že je to tak. A to nás čeká ještě výstavně nabytý podzim.

23. -24. 8.2017. Setkání holubářů s dovezenými holuby různých i vzácných plemen .Diskuze , anketa s předáním cen. Zajímavé i pro posuzovatele např. výklad vzorníku u Maltézkého slepičáka SRN-Srbsko, Modena USA-SRN.

26. - 27.8.2017. Den odevřených holubníků pro přátele staváčkáře z jižní moravy  ,slovenska , severní moravy a stedočechů.Prohlídka chovu s přátelským posezením.Nedělní pokračování návštěv chovatelů.

16.8.2017. Setkání chovatelů Českých staváků a Brněnských voláčů .Prolídka chovu a odchovů s přátelským posezením a návštěvou př,Douši v Kravařích - milovníka holubů a okr.drůbeže.

3.- 4.6.2017. Setkání se slovenskými staváčkáři v čele s předsedou klubu př.Filípkem Milanem a spol. Prohlídka chovných oddělení ,diskuze o českém staváku s večerním posezením.Nedělní návštěvy chovatelů : př.Slánský,př.Staněk st. a ml.př. Vaněk.

2.6.2017. Setkání chovatelů různých plemen s večerním přátelským posezením.

TOPlist